财经南门—驾校发车时间:<6:10>,<10:10>,<14:00>

1 新明嘉园南门<6:10>,<10:10>,<14:00>
2 北京师范大学小南门红绿灯西5米<6:11>,<10:11>,<14:01>
3 杏坛路口西北角<6:12>,<10:12>,<14:02>
4 北京邮电大学南门路北<6:13>,<10:13>,<14:03>
5 明光村公交站西30米<6:15>,<10:15>,<14:05>
6 财经南门对面东路口<6:20>,<10:20>,<14:10>
7 交大东门过街天桥下北30米<6:21>,<10:21>,<14:11>
8 北下关小学门口<6:23>,<10:22>,<14:12>
9 上园饭店门口东50米<6:24>,<10:24>,<14:14>
10 交大西门门口<6:26>,<10:26>,<14:16>
11 皂君庙路口东北角<6:27>,<10:27>,<14:17>
12 交大附中西侧路边<6:28>,<10:28>,<14:19>
13 金五星广场西门物美门口<6:30>,<10:30>,<14:21>
14 海淀交通队西门<6:32>,<10:32>,<14:26>
15 中科院物理所门口东<6:34>,<10:34>,<14:29>
16 中关村医院门口对面<6:36>,<10:36>,<14:35>
17 中关村二小过街天桥下路东<6:39>,<10:39>,<14:39>
18 北大东门对面路口北30米路东<6:41>,<10:41>,<14:40>
19 农大南路东口兴业银行南门<6:48>,<10:48>,<14:43>
20 厢黄旗东路南口东北角<6:50>,<10:50>,<14:50>
21 柳浪家园南里门口<6:51>,<10:51>,<14:52>
22 驾校<7:20>,<11:20>,<15:25>