岳各庄—驾校发车时间:<6:10>,<10:00>,<14:00>

1 岳各庄302医院西门口<6:10>,<10:00>,<14:00>
2 郑常庄公交站北30米路东<6:11>,<10:01>,<14:01>
3 佳肴港烤鸭店门口北5米<6:11>,<10:01>,<14:01>
4 沙窝路口北30米电话亭<6:12>,<10:02>,<14:02>
5 五棵松路口北公交车站北10米路东<6:15>,<10:05>,<14:05>
6 金沟河桥北20米鸿府大厦西门<6:17>,<10:07>,<14:08>
7 定慧桥北桥路口北30米路东<6:19>,<10:09>,<14:09>
8 营慧寺车站北(美丽园小区西门北侧)<6:21>,<10:11>,<14:11>
9 彰华路口东20米<6:22>,<10:12>,<14:12>
10 曙光花园西门门口<6:23>,<10:13>,<14:13>
11 望山园西门<6:24>,<10:14>,<14:14>
12 世纪金源大饭店南门路北<6:27>,<10:17>,<14:17>
13 远大西路世纪城北门东5米<6:30>,<10:20>,<14:20>
14 远大路东口过街天桥下东20米路南<6:31>,<10:21>,<14:21>
15 海淀分局西门口<6:33>,<10:23>,<14:23>
16 万柳中路海淀区中国税务南(巨人学校)<6:35>,<10:25>,<14:25>
17 新新家园西门口<6:36>,<10:26>,<14:26>
18 稻香园桥东北角<6:38>,<10:28>,<14:28>
19 农业大学西门过街天桥下<6:43>,<10:33>,<14:33>
20 农大北口北10米路东<6:45>,<10:35>,<14:35>
21 永丰路天主教堂西侧路边<6:50>,<10:40>,<14:40>
22 六里屯红绿灯北20米路东(航天电子大楼西侧)<6:52>,<10:45>,<14:42>
23 上庄路永丰屯西口<7:00>,<10:55>,<14:50>
24 上庄加油站对面<7:02>,<11:00>,<14:52>
25 京郊汽修场西侧路东<7:03>,<11:03>,<14:53>
26 上庄卫生院南门<7:08>,<11:08>,<15:08>
27 驾校<7:25>,<11:25>,<15:20>