八大处—驾校发车时间:<6:00>,<10:10>,<14:00>

1 大江南花园酒店门口<6:00>,<10:10>,<14:00>
2 检察官学院对面<6:01>,<10:11>,<14:01>
3 国家射击场对面<6:02>,<10:12>,<14:02>
4 巨山车站南20米路东<6:03>,<10:13>,<14:03>
5 南辛庄路东五环桥下<6:04>,<10:14>,<14:04>
6 北京应用技术大学路口<6:05>,<10:15>,<14:05>
7 西平庄车站东70米路南<6:06>,<10:16>,<14:06>
8 南平庄车站东30米路南电话亭<6:08>,<10:18>,<14:08>
9 佟家坟车站东20米路南<6:10>,<10:20>,<14:10>
10 四季青桥北30米路东<6:14>,<10:25>,<14:14>
11 东冉村公交车站南过街天桥下路东<6:16>,<10:27>,<14:16>
12 北营门车站西30米路北<6:19>,<10:30>,<14:19>
13 中坞丁字路口西50米<6:21>,<10:32>,<14:21>
14 闵庄车站西30米<6:23>,<10:34>,<14:23>
15 小屯车站西70米<6:24>,<10:35>,<14:24>
16 香泉环岛南加油站(旱河路)<6:28>,<10:40>,<14:28>
17 四王府路口东<6:30>,<10:42>,<14:30>
18 厢红旗路口东70米路南<6:33>,<10:46>,<14:33>
19 309医院门诊对面<6:36>,<10:52>,<14:42>
20 西北旺路口西30米路北(和饺子馆对面)<6:41>,<11:00>,<14:50>
21 冷泉路口西北角50米<6:43>,<11:02>,<14:52>
22 颐阳山水居门口对面<6:47>,<11:12>,<15:07>
23 双破路南口西北角<6:48>,<11:13>,<15:13>
24 温泉医院门口对面<6:50>,<11:14>,<15:16>
25 驾校<7:10>,<11:35>,<15:36>